About

 

Nadia Císarová je Coach a  Mentor Talentov.

V roku 2017 Európska Asociácia pre hospodárstvo a konkurencieschopnosti udelila Nade Císarovej Európsku medailu za zásluhy pre prácuuznaní zásluh v profesionálnej kariére vynikajúcimi službami a mimoriadnou prácou pre Európsku Úniu v oblasti Coachingu.

Založila Cisarovnna SK priestor pre osobný rast a rozvoj, ktorý inšpiruje dnešné ženy.
Jej misia je pomôcť dynamickým a citlivým ženám zmeniť  nepriaznivú situáciu v príležitosť, vybudovať najlepšiu verziu seba a žiť život, ktorý skutočne chcú.
Nadia používa všetky svoje odborné znalosti v oblasti sebapoznania, rozvoja a osobného rastu v kombinácii s viac ako 15 ročnou skúsenosťou v podnikateľskom svete.
Nadia vďaka vlastnej skúsenosti objavila vďaka vlastnej skúsenosti, že veci sa dejú z nejakého dôvodu a že každá kríza má význam: poznať sám seba a zobraziť všetok svoj potenciál.
Vie, že nie je lepšie učenie ako prežiť všetko v prvej osobe, nie je lepší poradcu než ten, ktorý to prežil vo svojej vlastnej koži.
To je dôvod, prečo je to váš zámer, ktorý vám pomôže prekonať túto krízu, ktorá vás ovplyvňuje natoľko a že ho vidíte ako príležitosť, aby ste lepšie spoznali a rozvinuli svoj potenciál.

Stiahnuť životopis pdf

ZISTITE AKO TO DOSIAHNUŤ

KLIENTI

© 2016 by CISAROVNNA SK. 

  • Facebook Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Black Instagram Icon
  • Google+ Social Icon